rok 2010

 

 rok 2010   lllkkkkkk

 

16.12.2010 se konala členská schůze 

 


 

7.12.2010 Xanta z Diolenu byla nakryta Enzem Věnušina sopka

 

více www.zji-pru.wbs.cz

 


 

27.11.2010 Zkoušky KJB

Rozhodčí: Jan Plšek, figurant Roman Šonský

 foto 

 


 

 

17.11.2010 Zkoušky NZŘ

Rozhodčí: Zuzana Huclová, figurant: Roman Šonský

zkoušku ZPS1 složila Xanta z Diolenu a Jiří Pružina

 


 

14.11.2010 Zkoušky IPO, SchH/VPG

Rozhodčí: Jaroslav Šmolík, figurant: Lukáš Suchánek

uspěli:  foto

 

 

Psovod Pes Plemeno Zkouška
Renata Doudová Ch. Guffy Gasaron briard FPr2
Jana Hlináková Dark Ness Bohemis Colbri RTW IPOV
Jiří Pružina Xanta z Diolenu NO SchH/VPG3

 

 


 

30.10.2010 Bonitace Německých ovčáků

Rozhodčí Ing. Jiří Novotný, figurant Ivo Valach, KPCH Renata Machová

Počet přihlášených psů: 32  ► foto, bonitace_nemeckych_ovcaku_melnik-_stredoceskapobocka.doc (6731 KB)

 

 

 

 24.10.2010 zkoušky IPO, SchH/VPG

Rozhodčí Karel Nedvěd, figurant Jakub Berdych

uspěli :foto 

Psovod Pes Plemeno Zkouška
Renata Doudová Guffy Gasaron briard FPr1
Jana Jíchová Cero Jos-Pok NO FPr1
Kateřina Dědičová Sunny Flash Bohemia Acro AUO FPr1

 


 

 

17.10.2010zkoušky dle NZŘ

Rozhodčí Stanislav Skála, figurant Lukáš Suchánek foto

uspěli: 

 

 

Psovod Pes Plemeno Zkouška
Renata Doudová Isabela Gasaron briard ZM
Helena Tomšíčková Derick Svitavské vrchy RTW ZM
Olga Gotzová Hobby z Elbu NO ZVV1
Jiří Pružina Xanta z Diolenu  NO  ZVV3

 

 

 

 

 


 

 28.9.2010 Zkoušky NZŘ

Rozhodčí Vladimír Nedvěd, figurant Roman Šonský

foto

 


 

 

 19.9.2010 Zkoušky IPO, SchH/VPG 

Rozhodčí Jaroslav Šmolík, figurant Lukáš Suchánek 

foto

uspěli:

IPOV Renata Doudová a Isabela Gasaron BRIARD

SchHA Ladislav Werner a Ambér Labský kout NO

SchH/VPG2 Jiří Pružina a Xanta z Diolenu NO

 


 

 

15.8.2010 

Zkoušky NZŘ foto

Rozhodčí Lubomír Jonáš, figurant Lukáš Suchánek


 

 

11.7.2010 

Zkoušky Mezinárodní zkušební řád foto

Rozhodčí Lubomír Jonáš, figurant Lukáš Suchánek

 


 

 

20.6.2010

Zkoušky NZŘ foto 

Rozhodčí ing. Stanislav Karlas, figurant Lukáš Suchánek

 

ZZO Adeline Beluda                                              Barbora Valínová

BŠO

ZM Black Queen Tender Flash                                      Kateřina  Dědičová                              BOC                 
ZPO1 Xanta z Diolenu                                            Jiří Pružina

NO

 

 


 

   

30.5.2010

Zkoušky SchH/VPG, IPO foto 

Rozhodčí Lubomír Němec, figurant Roman Šonský

uspěli:

 

BH Hobby z Elbu Olča Götzová  NO
IPO1 Jeck z Ji-Pru Jaroslav Karpíšek NO
IPO1 Artur Nokafi Roman Šonský 100/97/100 NO
IPO3  Xanta z Diolenu Jíří Pružina NO

 

   


 

 

 14.5.2010

Zkouška ZVV1 - dnes Jana Jíchová s NO Cerem Jos.Pok úspěšně složila zkoušku ZVV1.

dogtrecking Lysá nad Labem  - Carmen Janis Joplin dnes získala 3. místo (10km)


 

   

9.5.2010

zkoušky NZŘ foto

rozhodčí Miroslav Smejkal, figurant Roman Šonský

ZZO Dark Ness Bohemia Colbrie a Jana Hlináková

ZM  Hobby Z Elbu a Olča Gotzová

ZVV1 Chantall Z Karvitu a Veronika Svobodová

ZVV1 Zaphira Z Gilanu a Jitka Fuxová

       


 

 1.5. 2010

výstupo na Říp: akce Wolfdogu foto 

 

 


 

 18. 4. 2010

 zkoušky KJB foto

Rozhodčí p. Jan Plšek, figurant Jiří Pružina

uspěly

ZOP Jana Jíchová s jezevčíkem Famfulínem

ZOP Renata Doudová s briardem Isabelou Gasaron

ZPU1 Jana Jíchová s NO Cerem Jos.Pok.

ZPU2 Renata Doudová s briardem Guffy Gasaron

     


 

28. 3. 2010 zkoušky NZŘ

Rozhodčí p. Lubomír Němec, fig. Roman Šonský foto 

uspěli

ZZO Renata Doudová a briard Isabela Gasaron

ZM Jana Jíchová a NO Cero Jos-Pok

ZM Jana Hlináková a RTW Dark Ness Bohemia Col-bri

ZVV1 Radka Karpíšková a NO Piki Šavema

ZVV2 Jiří Pružina a NO Xanta z Diolenu

ZPS1 Ladislav Werner a NO Ambér Labský Kout

     


 

 21.3. proběhla brigáda, všem zúčastněným děkujeme.


 

 

 13.3,2010 proběhly 1., zkoušky v letošnín roce foto 

uspěla

ZOP Jana Jíchová a Cero JOS POK

ZOP Ludmila Jeřábková a Gerro Z Dvořákova sadu

ZOP Marie Stropková a Brix

ZPU1 Olča Gotzová a Hobby z Elbu

 


 

  • 16. 1. 2010 2. ročník Zimního závodu  foto foto2
  • Zúčastněno 51 psovodů, zozhodčí. p.Ryneš, p. Pružna. Figuranti, Jakub Berdych, Roman Šonský

Katka Dědičová získává 1. místo v otevřené kategorii

Jiří Zdych v ní získává krásné 2.místo

 

foto foto2

startovní listina ke stažení zde startovni_listiny.doc (186 KB) 

 

 


 

 

                                                                                              úvod

 

 

 

  

 


             

 


TOPlist